praktyka przede wszystkim

Wyróżnia nas doświadczenie

PaK-Team to firma szkoleniowa, w skład której wchodzą sami praktycy z ogromny doświadczeniem zawodowym w obszarach, w których edukują innych. Wszyscy nasi trenerzy to eksperci w swoich dziedzinach – oni naprawdę wiedzą, o czym mówią. Jesteśmy zwolennikami aktywnych metod nauczania – chcemy, by po naszym szkoleniu uczestnik przede wszystkim POTRAFIŁ, a nie tylko wiedział. 

Wprawdzie koncentrujemy się na tematyce związanej z bezpieczeństwem osobistym i kompetencjami pracowników, którzy na co dzień mają styczność z klientami o których można powiedzieć, że są „trudni”, ale nie stronimy też od szkoleń miękkich czy biznesowych. Nikt nie nauczy sztuki negocjacji lepiej, niż profesjonalny negocjator z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. O zarządzaniu zespołem, komunikacji kryzysowej i PR najlepiej uczyć się od kogoś, kto doradzał największym, jak wyjść z twarzą z wizerunkowego kryzysu. 

WIEDZA
DOŚWIADCZENIE
PRAKTYKA
Poznaj nas

Dlaczego PaK-Team?

Practice

- to doświadczenie, praktyka. Praktyczne doświadczenie zawodowe w tematach, z których szkolimy. To także doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń dla różnych grup, w różnych warunkach i z różnorodnej tematyki.

Practice

- to także ćwiczenie, zdobywanie praktycznych umiejętności, na co kładziemy ogromny nacisk na realizowanych przez nas szkoleniach. Żadnego z naszych szkoleń nie da się przesiedzieć, popijając kawę. Pracujemy metodami aktywnymi i do tego samego zachęcamy uczestników.

Knowledge

- to wiedza, czyli to, co posiadamy dzięki studiom, kursom, wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu i co nieustannie poszerzamy i doskonalimy.
Team

- tylko grupa ludzi, którzy mają ten sam cel – a w naszym przypadku jest to realizacja usługi edukacyjnej, które nie tylko spełni Państwa oczekiwania, ale przekroczy nawet te najśmielsze - może działać skutecznie.


trochę o nas

Nasz Zespół

IMG_5748

Jolanta Żychoń - właścicielka PaK-Team

IMG_5744 3

dr Justyna Tulaja

TRENERKA/COACH
IMG_5745

Agnieszka Czercowa-Bańczyk

TRENERKA/PSYCHOTERAPEUTKA
IMG_5742

Aneta Kurzawa

TRENERKA
IMG_5743 2

dr Krzysztof Brocławik

TRENER BIZNESU/COACH
IMG_5461

Adam Strzebińczyk

trener samoobrony
IMG_5756

Grzegorz Żmijski

TRENER
rene-bohmer-6SFfFpHmVjI-unsplash

Piotr Zdybał

TRENER
rene-bohmer-6SFfFpHmVjI-unsplash

Michał Jureczka

TRENER
IMG_5746

Tomasz Kuta

TRENER